Menu

Klik op de afbeelding voor een bezoekje aan onze sponsors.

WELKOM BIJ JETS BASKET ZAVENTEM


DRINGENDE OPROEP :


VAN VORIG SEIZOEN,
TOEN IEDEREEN ZIJN WEDSTRIJDTENUE MOEST MEENEMEN VANWEGE DE CORONA-MAATREGELEN ,
ONTBREKEN NOG VELE TENUE'S DIE NIET TERUGGEKOMEN ZIJN.

SOMMIGE PLOEGEN KOMEN HIERDOOR IN PROBLEMEN
EN ZIJN MOGELIJKS NIET IN STAAT HUN WEDSTRJDEN TE SPELEN.

DE TENUE'S ZIJN EN BLIJVEN EIGENDOM VAN DE CLUB

GELIEVE IEDEREEN DIE ZIJN TENUE NOG NIET TERUGGEBRACHT HEEFT DIT DEZE WEEK NOG TE DOEN !

Wedstrijden deze week.


Wedstrijdnummer Datum
Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Niveau Locatie
ING1241XEB02 Za 02/10/2021 09.00 Stella Artois Leuven Bears G12 D - Jets Basket Zaventem G12 B U12 Niveau 4 C11 Campus Redingenhof
INJ1441LDC02 10.00 Londerzeelse Dunkers G14 A - Jets Basket Zaventem G14 A U14 Niveau 4 L Sporthal Verma Malderen
INM1921BAF02 13.00 Mercurius BBC Berchem M19 B - BC Machelen-Diegem M19 A U19 Meisjes Niveau 2 B Sporthal Het Rooi
INJ1841HAF02 14.30 Dynamo Bertem J18 A - Jets Basket Zaventem J18 A U18 Niveau 4 H Gemeentelijke Sporthal Bertem
VBDSE21BGH02 18.00 Hageland United DSE R - Jets Basket Zaventem DSE R 2e Provinciale Dames Vlaams-Brabant R1 B Sporthal Lubbeek
VBDSE11AGJ02 18.15 BC Asse-Ternat DSE B - Jets Basket Zaventem DSE A 1e Provinciale Dames Vlaams-Brabant Sporthal Waalborre
VBHSE31AGJ02 20.45 BC Asse-Ternat HSE D - Jets Basket Zaventem HSE C 3e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A Sportcentrum Ternat
ING1041DDC02 Zo 03/10/2021 10.00 Jets Basket Zaventem G10 A - BC Grimbergen G10 D U10 Niveau 4 B13 Gemeentelijk Sporthal Zaventem
ING1241IEB02 Zo 03/10/2021 12.00 Jets Basket Zaventem G12 A - Stella Artois Leuven Bears G12 C U12 Niveau 4 B12 Gemeentelijk Sporthal Zaventem
INM1631EDC02 Zo 03/10/2021 12.00 De Rode Leeuwen M16 A - Jets Basket Zaventem M16 A U16 Meisjes Niveau 3 E Sporthal Wauterbos
VBHSE21AIH02 Zo 03/10/2021 14.00 Jets Basket Zaventem HSE B - Stella Artois Leuven Bears HSE E 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A Gemeentelijk Sporthal Zaventem
VBHSE11AIH02 Zo 03/10/2021 16.15 Jets Basket Zaventem HSE A - Stella Artois Leuven Bears HSE C 1e Provinciale Heren Vlaams-Brabant Gemeentelijk Sporthal Zaventem


Wedstrijden volgende week.






DOWNLOAD: IOS - ANDROID


Wedstrijden vorige week


Wedstrijdnummer Datum
Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Niveau Locatie
VBHSE31AJI01 Vr 24/09 21.00 Jets Basket Zaventem HSE C 64 - 44 BC Opwijk HSE C 3e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A Gemeentelijk Sporthal Zaventem
ING1241IFE01 Za 25/09 11.00 Betekom Bullets G12 A 99 - 34 Jets Basket Zaventem G12 A U12 Niveau 4 B12 Sporthal de Tumkens
VBHSE21ALI01 Za 25/09 20.00 Londerzeelse Dunkers HSE A 57 - 49 Jets Basket Zaventem HSE B 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A Sporthal Verma Malderen
VBHSE11ALI01 Za 25/09 20.30 Tigers Halle HSE A 61 - 64 Jets Basket Zaventem HSE A 1e Provinciale Heren Vlaams-Brabant Stedelijk Sporthal De Bres
ING1041DBD01 Zo 26/09 09.00 Bct Overijse G10 A 1 - 1 Jets Basket Zaventem G10 A U10 Niveau 4 B13 Gemeentelijk Sporthal Overijse Den Heurk
INJ1441LCA01 Zo 26/09 10.00 Jets Basket Zaventem G14 A 19 - 90 Merchtem Eagles G14 A U14 Niveau 4 L Gemeentelijk Sporthal Zaventem
INM1631ECA01 Zo 26/09 10.00 Jets Basket Zaventem M16 A 53 - 27 BC Grimbergen M16 A U16 Meisjes Niveau 3 E Gemeentelijk Sporthal Zaventem
INM1921BFE01 Zo 26/09 12.00 BC Machelen-Diegem M19 A 50 - 34 BC Grimbergen M19 A U19 Meisjes Niveau 2 Sporthal Heirbaan Machelen
VBDSE21BHE01 Zo 26/09 14.00 Jets Basket Zaventem DSE R 54 - 28 Molenbeek Rebels Basketball DSE A 2e Provinciale Dames Vlaams-Brabant R1 B Gemeentelijk Sporthal Zaventem
INJ1641KCA01 Zo 26/09 14.00 Kangoeroes Basket Mechelen J16 B 97 - 22 Jets Basket Zaventem J16 A U16 Niveau 4 K Stedelijke Sporthal Winketkaai
INJ1841HFE01 Zo 26/09 14.00 Jets Basket Zaventem J18 A 75 - 37 Basket Groot Zemst J18 A U18 Niveau 4 H Gemeentelijk Sporthal Zaventem
VBDSE11AJI01 Zo 26/09 16.00 Jets Basket Zaventem DSE A 51 - 49 Triton Leuven DSE A 1e Provinciale Dames Vlaams-Brabant Gemeentelijk Sporthal Zaventem


Ploeg Trainer Training 1 Training2 Wedstrijd Niveau
U08 Robbe/Sven Di 18:00 - 19:00      
G10 A Robbe/Sven Di 19:00 - 20:00 Vr 17:00 - 18:00 Zo A 10:00 N4
G12 A Niels VdB Di 17:30 - 18:30 Vr 18:00 - 19:30 Zo B 12:00 N4
G12 B   Wo 19:00 - 20:30 Vr 17:00 - 18:00 Zo A 12:00 N4
G14 A Lore Acket Di 18:00 - 19:00 Vr 18:00 - 19:30 Zo B 10:00 N4
M16 A Niels VdB Di 18:30 - 20:00 Vr 19:30 - 20:30 Zo B 10:00 N3
J16 A  Sven/Ellen/Filip Di 17:00 - 18:00 Do 18:00 - 19:30 Zo A 12:00 N4
J18 A  Steven Di 20:00 - 21:00 Do 19:30 - 21:00 Zo A 14:00 N4
M19 A Tom Benoni Wo 18:30 - 20:00 Vr 19:30 - 20:30 Zo B 12:00 N2
HSE A Gordan Do 21:00 - 22:30   Zo A 16:15 P1
HSE B Gordan Di 21:00 - 22:30 Do 21:00 - 22:30 Zo A 14:00 P2
HSE C Wender    Vr 21:00 - 22:30
Vr 21:00 P3
DSE A Dorine Wo 20:30 - 22:00 Vr 20:30 - 22:00 Zo B 14:00 P1
DSE R Steven Wo 21:00 - 22:00 Vr 20:30 - 22:00 Zo B 16:15 P2
Rec Eric Geens Di 19:00 - 20:30      

Gemeentelijke Sporthal Zaventem

Steenokkerzeelstraat 60

1930 Zaventem



Alternatieve locaties :

1. Sporthal Machelen - Heirbaan 9 - 1830 Machelen
2. Sporthal Erps-Kwerps - Oude Baan 9 - 3071 Erps-Kwerps
3. Sporthal ZAVO - hoogstraat (tegenover politiekantoor) - 1930 Zaventem
4. Sporthal Sint-Stevens-Woluwe - Leuvensesteenweg 194 - 1932 Sint-Stevens-Woluwe
5. Sporthal Hertblok Steenokkerzeel -  Orchideeënlaan z/n - 1820 Steenokkerzeel